Брати Гадюкіни презентують сингли з нового альбому «Сміх і Гріх»


Брати ГадюкіниБрати Гадюкіни презентують сингли з нового альбому «Сміх і Гріх»

24 листопада в Caribbean Club у Києві відбудеться концерт-презентація двох нових синглів Братів Гадюкіних - «Б'ють дурного» та «Крав».

 

Про сингли

 До вашої уваги презентуємо два нових сингли від гурту «Брати Гадюкіни», які війдуть у новий альбом під назвою «Сміх і Гріх», вже на початку 2018 року. Ідеологічна складова грунтується на гострих соціальних та ментальних проблемах сьогодення, як в цілому, так і особисто кожного.

Музична складова спрямована на абсолютно нове віяння в рифах та гармонії, сучасне і енергійне, тим не менш – фундамент дотриманий у стилістиці іронії і сарказму, притаманному Братам Гадюкіним. Це можна почути, як у текстах, так і в мелодиці.

Піснями «Крав» та «Б ють дурного» ми захоплюємо декілька векторів проблем сучасності. Одна з них соціальна, інша ж – більше особиста. В альбомі «Сміх і Гріх», а саме так називатиметься нова платівка, до якого увійдуть два презентаційні сингли, надасть змогу кожному знайти для себе більш влучніші і гостріші смисли.

Пісні створені в якості своєрідних апетайзерів, що пробудять зацікавленість до музичної трапези більшого масштабу, а саме – цілого альбому.

 

Сингл «Крав» - потрапить влучно у соціальні проблеми. Він описує абсурдність поведінки українських можновладців, та сатирично висміює їх дії, та їх єдиний інтерес – гроші. Розповідь від третьої особи – депутата-крадія, що не кається у скоєному, а навпаки не збирається зупинятись.

Сингл «Б ють дурного» - сповідь чоловіка з досвідом, що шукає справжнє кохання. Акцент зроблений на простих, але інколи не можливих для нас речах – не наступати на одні і ті ж граблі. У стані закоханості людина не здатна мислити раціонально , тож часто повторює одні і ті ж помилки, а потім від них страждає. Іронічний підтекст пісні, не дає їй бути сумною і тяжкою для сприйняття. Навпаки – вона легка і не страждальна.

 

Про гурт Брати Гадюкіни:

Рок-гурт, що з’явився на зламі епох у 1988 році і став фундаментом для розвитку української рок-музики. Припанковані тексти, колоритний галицький діалект, унікальний стиль, соковитий мікс із рок-н-ролу, блюзу, фанка й реггі – все це є невід’ємною частиною життя кількох поколінь. Брати Гадюкіни досягли неймовірно складної мети: одні з перших серед українських гуртів завоювали широку популярність на пострадянському просторі, відіграли безліч концертів в Україні, Европі, Північній Америці.

З 1988 року вони пройшли довгий шлях від «Рок-н-ролу до рана», «Файного міста», «Карпат»  до  вражаюче актуального альбому «Made in Ukraine» (2014).

Зараз гурт працює над новим альбомом «Сміх і Гріх», два сингли з якого ви почуєте на сольному концерті 24 листопада в Caribbean Club у Києві.

Для деталей розміщення інформації про презентацію (фото та відео), звертайтесь за тел PR manager : +380 93 909 67 20 Поліна.

Fb: https://www.facebook.com/polina.ivanova.311056

 

Квитки у касах міст та на сайтах: 

http://parter.ua/ua/event/concert-hall/caribbean_club/10149.html   

https://kiev.karabas.com/brati-gadyukini-6 

https://www.concert.ua/ru/eventpage/brati-gadyukini  

 

 

Брати Гадюкіни в Інтернеті:

www.facebook.com/bratygadiukiny  

www.facebook.com/groups/1518817361667389   

www.youtube.com/user/BratyGadiukinyTube 

www.soundcloud.com/gady-com-ua  

www.twitter.com/BratyGadiukiny  

 

Більше інформації для ЗМІ: 

Поліна Іванова

https://www.facebook.com/polina.ivanova.311056

+380 93 909 67 20

pr@gady.com.ua, ederaveigarten452@gmail.com

Хмара тегів