Надія Крутова-Шестак

Сольну кар`єру співачка розпочинала в знаменитих колись народних колективах МРІЯ і ВЕРЕСЕНЬ. Останнім керував Микола Мозговий. Власне, з піснями Мозгового Надія Шестак зібрала непоганий врожай нагород на різних фестивалях: лауреатство на конкурсі артистів естради України в 1986-му, приз глядацьких симпатій на телеконкурсі «Юрмала-87», лауреатство на Всесоюзному конкурсі естрадних виконавців «Ялта-88». Але на зламі 80-х і 90-х років співачка раптово припинила концертну діяльність, згодом заявила про себе як телеведуча двох ТБ_проектів — «Монітор» та «Зичимо щастя». В середині 90-х Надія Шестак повертається на професійну сцену і бере участь у запису мюзіклу Арнольда Святогорова «Роксолана», де виконала головну роль. У 1999-му аудіокомпанія «Нак» видає альбом Надії Шестак «Сину, ангел мій!» Цей диск знаменує повернення співачки до тих цінностей естрадного мистецтва, які для середнього і старшого поколінь являють собою певні еталони якості.

Особливий успіх випав на пісню «Сину, ангел мій!». Пісня миттєво стала шлягером. На радіо її замовляли майже не щодня, співачка отримла безліч листів від – що характерно – людей абсолютно різного віку. Але Надія Шестак – не та співачка, що зупиняється на досягненому. На початку нового століття вона відновлює свій похід до творчого Олімпу. Надія активно співпрацює з новими авторами і не лише з метрами, а і з невідомими композиторами і аранжувальниками. Головне для неї – знайти свою пісню, яку б співала серцем. Перед великим сольним концертом в Палаці «Україна» під назвою «Віри, любові...» вона, звісно, сильно хвилювалася: як прийме глядач новий матеріал, її новий образ?

Сподівання на теплий прийом цілком виправдалися – душевною лірикою, піснями про віру і любов Надія Крутова-Шестак розтопила серця глядачів. Також добре був сприйнятий однойменний диск, виданий спеціально до бенефісу в «Україні». Далі співачка інтенсивно працювала протягом року, паралельно готуючи два альбоми, один з яких – це пісні про Київ. Другий має назву «Жіноча доля». І він з’явився акурат до нового сольного концерту в тому ж Палаці «Україна» восени 2005-го року. Цей альбом – концептуальний. Співачка зібрала речі, що розкривають таємниці жіночої долі, являють собою своєрідний реєстр цінностей з точки зору жінки. В альбомі багато лірики, створеної її постійними співавторами_композиторами О. Злотником, М. Гаденком, Л. Остапенко, Г. Татарченком, М. Мозговим та іншими.