АРМАДА

Кадім Тарасов — лідер-вокаліст АРМАДИ — рекордсмен за кількістю татуювань на власному тілі. І кожне «тату» — це фактично ілюстрація до однієї з пісень останнього альбому «Ніжність». Сама АРМАДА є рекордсменом серед довгожителів української важкої сцени. Вони й самі навряд чи пригадають як усе це починалося в рідному місті Слов'янську на Донеччині.

Вперше на великій сцені АРМАДА з'явилася у 1995 році — тоді хлопці стали хедлайнерами серед рок-команд фестивалю «Червона Рута».

АРМАДА - CD НежностьНавесні 96-го року АРМАДА як лауреат грала перед 150 тисячами народу на Майдані Незалежності. Восени 97-го вони стали учасниками більш концептуального шоу-фестивалю «Рок-екзистенція». Тоді їхня пристрасть до сполучення живих інструментів з хитромудрими семплами дала бажаний ефект — групу визначили як одне з відкриттів року. У нас тоді ніхто не грав такий інтенсивний індастріел-рок, ніхто не піднімав хвилю звуків аж такої потужності… Ну, хіба що КОМУ ВНИЗ.

АРМАДАПісля шаленого виступу на одеській імпрезі «No problem» відбулася зміна складу: басист і барабанник з групи ФИДБЕК вливаються в АРМАДУ. А це, відповідно, Олександр Таряник та Ігор Лященко. Додайте сюди «старичків»-гітаристів Віталія Тарана та Андрія Малигіна і маєте повну компанію. Оновлена АРМАДА навесні 99-го записує свій перший в житті альбом «П'ять плюс п'ять». Це тому, що п`ять треків було узято з концертних записів, решту п'ять зафіксовано на студії «Столиця».

АРМАДА

Наскрізь шаманський відеокліп на пісню «Кока-лока» з'явився у лютому 2000 року. Цікаво, що відео прекрасно передає концертну атмосферу, яку створює АРМАДА. Тобто це урбаністичне шаманство, яке передбачає масову публіку, великий простір і потужний апарат. Усі музиканти АРМАДИ — люди дуже комунікабельні, тому група завжди і залюбки вписувалася в різноманітні акції, зокрема — в політичні і навколомузичні. Наступний кліп на пісню «Земля в ілюмінаторі» потрапив у ротацію російського MTV і АРМАДА починає їздити країною з сольними концертами.

АРМАДАСвій перший великий контракт АРМАДА підписує з аудіокомпанією «Воля-музика» у 2001 році. Навесні кілька концертів дає в Москві, а влітку бере участь у фестивалі «Нашествіє». У вересні на донецькому фесті «Рок-точка» хлопці були одними з хедлайнерів. Не забарилися «армадівці» і з новими кліпами. «Ненавиджу весну» знімав маестро Придувалов, тож відео не пройшло непоміченим. Естетика музичного важкого андеграунду та відповідного відеоряду виявилася цілком переконливою для усіх прихильників альтернативи. Потім була «Атлантида» — у тому ж напрямі.

 

АРМАДАОбидва кліпи мали б стати локомотивом нового альбому «Ніжність», який, власне, з`явився у 2002 році і зафіксував нове звукове обличчя АРМАДИ. Алхіміком цього саунду виступив відомий звукорежисер, колись гітарист БІЛОГО ЗАГОНУ Олег Білий-Шевченко. Продукт виявився цілком своєрідним, адже АРМАДА завжди мала в своєму арсеналі купу різних «фішок», починаючи від хіп-хопової манери співу Тарасова і аж до «витівок» гітаристів. Взагалі, нонконформізм АРМАДИ в країні невизначених смаків і орієнтирів заслуговує на підтримку,АРМАДА оскільки хлопці були і залишаються максимально чесними в тому, що роблять як музиканти сучасної рок-групи.

 

Українська музика. Тут кують метал